Ohjaajat

Sarianne Sarianne Salminen, move.sarianne@gmail.com

Anniina Anniina Rantamäki, move.anniina@gmail.com

Peppi Peppi Saarelainen, move.peppi@gmail.com

Alina Alina Laitinen, move.alina@gmail.com

Sofia Sofia Salonen, move.sofia.s@gmail.com

Venla Venla Laitinen, move.venla@gmail.com

Mandi Kinnunen, move.mandi@gmail.com

Anna Holmroos, varapuheenjohtaja

Laura Mänttäri, puheenjohtaja

 

Kotkan Tanssiyhdistys Move ry:n löydät myös sosiaalisesta mediasta!

Facebook: Kotkan tanssiyhdistys Move

 

Instagram: kotkantanssiyhdistysmove